Svet-Stranek.cz
DH Art

Obchodní podmínky:Hand made by DH Art

Obchodní podmínky

 

Závaznost objednávky

Potécoučiníteonlineobjednávku,budeVámdoručenpotvrzovacíemail.Objednávkaspotvrzenímemailujezávaznýmnávrhemnauzavřeníkupnísmlouvy.

Objednatel může v důvodných případech svoji objednávku zrušit po předchozí domluvě telefonicky nebo emailem na:

holikova-art@centrum.cz

 

Ceny

Ceny uvedené v internetovém obchodě jsou uvedeny včetně DPH. K ceně je dále připočteno poštovné, které je vždy vyčísleno v objednávce zvlášť, a to dle způsobu platby a dopravy. Dodávané zboží zůstává majetkem prodejce do doby jeho úplné úhrady objednatelem. Při převzetí zboží objednatelem je zároveň kupní smlouva považována za uzavřenou. Účtenka - daňový doklad je vždy součástí dodávky zboží. NEJSEM plátcem DPH.

Při výrobě díla na zakázku bude po odsouhlasení detailů zakázky požadována záloha ve výši 30% z konečné ceny zboží splatná předem na účet. Na zakázce začnu pracovat v momentě připsání částky na účet, pokud se se zákazníkem nedomluvím jinak. Všechny zakázky na míru podléhají individuální dohodě, kdy se budu snažit vyjít každému zákazníkovi maximálně vstříc a vytvořit dílo co nejpřesněji dle jeho představ.

Termíny dodání

Objednanézbožínadobírkubude dodánodo třípracovníchdnůodpřijetíobjednávky.

Zboží,kteréjeplacenépřevodemnaúčet,bude dodánodo třípracovníchdnůodpřičteníčástkynaúčet.

(Nevztahuje se na zboží na zakázku, kde budou dohodnuty podrobnosti individuálně).

Platební podmínky a doprava

Platbanadobírku-zbožíbudeplacenopracovníkoviČesképoštys.p.,kterýVámzásilkudoručínaadresudodání.Poštovnévdanémpřípaděčiní95,-KčvčetněDPH.

Platbapřevodemnaúčet-poodesláníVašíobjednávkyobdržíteemailsuvedenímčíslaúčtuavariabilnímsymbolemproVašiobjednávku.Poštovnévtomtopřípaděčiní 65,-KčvčetněDPHuobjednávekvcelkovéhodnotědo300,-KčvčetněDPH,objednávkybižuterie,šperkůazápisníků nad 300,- Kč včetně DPH je doprava ZDARMA.

Křehké zboží a keramiku posílám jako balíček do ruky. Poštovné činí 150,- Kč.

Šperkovnice, alba a diáře se bohužel nevejdou do obálky,posílám je tedy jako doporučený balíček. Poštovné činí 95,- Kč.

Čísloúčtu: 1595496053 / 0800

Zboží zasílám vždy řádně zabaleno v bublinkové obálce ,nebo krabičce tak, aby nedošlo k jeho poškození. Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci.

Záruka, reklamace a vrácení zboží

Zárukanazbožízakoupenévinternetovémobchoděseřídíplatnýmizákony.Standardnízáručnídobaje24měsíců,zárukasevztahujenavšechnyvadyomezujícímožnostřádnéhopoužitízboží.Zárukasenevztahujenaopotřebováníběžnýmužíváním.
Bylo-livšak zboží upraveno podle přání zákazníka, nárok na vrácení peněz zaniká. Je- li kupující podnikatel a nakupuje zboží v rámci své obchodní činnosti, toto právo nemá.

Poplatkyzapoštovnéjsouvrácenypouzevpřípaděchybnězaslanéhozbožínebozboží,kterédošlopoškozené.

Na základě zákona č. 367/2000 má zákazník právona odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží nesmí vykazovat známky použití, nesmí být jakkoli poškozeno, musí být vráceno včetně všech dokumentů. Zboží lze vrátit osobněnebo poslat řádně zabaleno doporučenou zásilkou (ne na dobírku, zásilky, které nám zákazníci pošlou na dobírku nebudou převzaty). Zboží odeslané nejpozději 14. den ode dne převzetí na adresu prodávajícího bude překontrolováno a následně bude vyplacena částka (kupní cena výrobku) na číslo bankovního účtu uvedené zákazníkem v reklamační zásilce.

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní či firemní údaje, které při vyplnění objednávky poskytujete, jsou nezbytné pro rychlé a bezproblémové doručení Vaší zásilky. Vážím si Vaší důvěry a dbám na ochranu dat svých zákazníků před zneužitím. V souladu s platnými zákony České republiky (především se zákonem oochraně osobních údajů č. 102/2000 Sb.) s nimi není a nebude nakládáno jiným způsobem a nebudou poskytnuty třetí osobě.

    F599772    F599783    F599779